Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 GB |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 2 шт |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 or x8/x4 modes) |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | AMD X870E |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9000 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220P |
| Тип мережевої карти | Marvell AQtion |
| Швидкість LAN портів | 10 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| USB | USB4 |
| Контролер RAID | 10 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 4 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 3 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| Інші коннектори | 5 x 4-pin Chassis Fan headers |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 2 v П'ять |
| M.2 ver | 3 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI
сокет - AM5, чіпсет - AMD X870E, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 192 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 9000 MHz, швидкість LAN - 10 Гбіт/с, DisplayPort, внутрішні - 1 x M.2 22110, 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.4, Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be), ATX Призначення: звичайна Сокет: AM5 Підтримка процесорів: Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) Слоти розширення: 2 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 or x8/x4 modes) PCI Express x16: 3 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x16 Модель чіпсета: AMD X870E Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 192 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 9000 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC1220P Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 2 шт Тип мережевої карти: Intel 2.5GbE Тип мережевої карти: Marvell AQtion Швидкість LAN портів: 10 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x Clear CMOS button Зовнішні порти: 1 x HDMITM port Зовнішні порти: 1 x USB 20Gbps port (1 x USB Type-C) Зовнішні порти: 1 x Wi-Fi Module Зовнішні порти: 2 x USB4 (40Gbps) ports (2 x USB Type-C) Зовнішні порти: 7 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 1 x USB 2.0 Зовнішні порти: 2 x RJ45 Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: DisplayPort USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C USB: USB4 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 3 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 4 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 2 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 3 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 5 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin System Panel header Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Chassis intrusion header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x CPU Over Voltage jumper Інші коннектори: 1 x Front panel audio header (F_AUDIO) Інші коннектори: 1 x Thermal Sensor header Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Інші коннектори: 5 x 4-pin Chassis Fan headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.4 Бездротовий зв'язок: Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v Чотири PCI Express x16 ver: 2 v П'ять M.2 ver: 1 x M.II M.2 ver: 3 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS PROART X870E-CREATOR WIFI
[[ getCurrentDecimal('32018') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('32018') ]] ₴