Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 GB |
| Сокет | 1851 |
| Підтримка процесорів | Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8600 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | ROG SupremeFX 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 2 x Audio |
| Відеовиходи | Thunderbolt |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| Інші коннектори | 5 x 4-pin Chassis Fan headers |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7 |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 3 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI
сокет - 1851, чіпсет - Intel Z890, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 192 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 8600 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, внутрішні - 2 x M.2 22110, 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.4, Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7, ATX Призначення: геймерська Сокет: 1851 Підтримка процесорів: Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode) Слоти розширення: 1 x PCI-E 5.0 x16 PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: Intel Z890 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 192 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 8600 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: ROG SupremeFX 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC ALC4080 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Intel 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x Clear CMOS button Зовнішні порти: 1 x Wi-Fi Module Зовнішні порти: 1 х USB 3.2 Gen2 Type-C Зовнішні порти: 2 x Thunderbolt 4 40Gbps (Type-C) Зовнішні порти: 2 х USB 3.2 Gen2 Зовнішні порти: 5 x USB 3.2 Gen2 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 2 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI Відеовиходи: Thunderbolt USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 3 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 2 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.1 Колодки: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 5 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin Front System Panel header Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Chassis intrusion header Інші коннектори: 1 x CPU Over Voltage jumper Інші коннектори: 1 x Front panel audio header (F_AUDIO) Інші коннектори: 1 x Start button Інші коннектори: 1 x Thermal Sensor header Інші коннектори: 1 x Thunderbolt (USB4) header Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Інші коннектори: 5 x 4-pin Chassis Fan headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.4 Бездротовий зв'язок: Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7 Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v П'ять PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.II M.2 ver: 3 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS ROG STRIX Z890-A GAMING WIFI
[[ getCurrentDecimal('25506') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('25506') ]] ₴