Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Підтримка SLI/CrossFire | 2-Way AMD CrossFireX |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1/M.2 Key E (Wi-Fi) |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1/M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4600 MHz (O.C) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4600 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220A |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8125B |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 6 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Chassis Fan connector |
| Тип BIOS | UEFI |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 3 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS
сокет - AM4, чіпсет - AMD B550, DDR4, макс. об'єм оперативної пам'яті - 128 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 4600 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 Socket 3, 6 x Sata 6.0 Gb/s, ATX Призначення: геймерська Сокет: AM4 Підтримка процесорів: 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors Підтримка SLI/CrossFire: 2-Way AMD CrossFireX Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 3 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) PCI Express x1: 3 шт PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1/M.2 Key E (Wi-Fi) (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 6: PCIe x1/M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x1 Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2666 MHz Частота оперативної пам'яті: 2800 MHz Частота оперативної пам'яті: 3000 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4600 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC1220A Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8125B Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 Socket 3 Внутрішні роз'єми і порти: 6 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 6 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 4 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x 4 -pin CPU OPT Fan connector Інші коннектори: 1 x Addressable Gen 2 header Інші коннектори: 1 x AIO_PUMP connector Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 1 x System panel connectors Інші коннектори: 1 x Thermal sensor connector Інші коннектори: 1 х Clear CMOS джампер Інші коннектори: 2 x Aura RGB Strip Headers Інші коннектори: 3 x Chassis Fan connector Тип BIOS: Ami Тип BIOS: UEFI Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 3 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS
[[ getCurrentDecimal('7811') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7802') ]] ₴