Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4866 MHz (OC) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 6 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| Інші коннектори | 3 x 4-pin Chassis Fan headers |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 3 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
TUF GAMING B550-PLUS WIFI II містить основні елементи останньої платформи AMD і поєднує їх із готовими до гри функціями та перевіреною довговічністю. Ця материнська плата, розроблена з компонентами військового рівня, оновленим рішенням для живлення та повним набором опцій охолодження, забезпечує бездоганну продуктивність із непохитною стабільністю в іграх.
Коли ви створюєте материнську плату TUF Gaming, ви також отримуєте переваги від TUF Gaming Alliance — співпраці ASUS з довіреними галузевими партнерами, яка забезпечує простішу збірку, найкращу сумісність і доповнювальну естетику від компонентів до корпусу.
Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 Призначення: геймерська Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AMD RyzenTM 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 3 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 PCI Express x1: 3 шт PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 6: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x1 Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2666 MHz Частота оперативної пам'яті: 2800 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3000 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4133 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4866 MHz (OC) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4866 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x ASUS Wi-Fi Module Зовнішні порти: 1 x Flash BIOS Button Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 6 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 6 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 1 x Thermal Sensor header Інші коннектори: 1 x Thunderbolt header Інші коннектори: 2 x AURA Addressable Gen 2 headers Інші коннектори: 2 x AURA RGB headers Інші коннектори: 3 x 4-pin Chassis Fan headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.2 Бездротовий зв'язок: Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 3 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II
[[ getCurrentDecimal('9374') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9374') ]] ₴