Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1/M.2 2260 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| Частота оперативної пам'яті | 4866 MHz (OC) |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4866 MHz |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x AURA RGB headers |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| Сокет | AM4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II
ПРОДОЛЖИТЕЛЬНИЙ. СТАБІЛЬНИЙ. НАДЕЖНЫЙ.
TUF Gaming B550M-Plus WIFI II об'єднує основні елементи нової платформи AMD і поєднує їх з готовими функціями іграм і надійною надійністю. Ця материнська плата, оснащена компонентами військового рівня, удосконаленим рішенням по питанню та повним набором варіантів охолодження, забезпечує високу продуктивність і непоколебімую стабільність в іграх.
При зборі з материнською платою TUF Gaming ви також отримуєте вигоду від TUF Gaming Alliance - співпрацює ASUS з надійними галузевими партнерами, якою простою збіркою, відмінною сумісністю та доповнюваною естетикою компонентів корпусу.
ВЫСОКАЯ ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТЬ
Завдяки покращеному питанню та широким можливостям охолодження для новітніх процесорів AMD Ryzen, а також підтримці більш швидкої пам’яті та накопичувача, TUF Gaming B550M-Plus WIFI II стане ідеальною основою для вашої наступної бойової установки з великою кількістю ядер.
DrMOS
Вбудований VRM TUF Gaming B550M-Plus WIFI II використовує каскади живлення 8 + 2 DrMOS, які об'єднують повні MOP-транзистори верхнього та нижнього рівня та драйвера в одному корпусі, забезпечують потужність і ефективність, які пристосовуються до AMD Ryzen TM 5000 Series / 5000 процесори Series / 4000 G-Series / 3000 Series.
ЛЕГКИЙ ПК DIY
Матерінні плати TUF Gaming спроектовані таким чином, щоб їх було легко встановити і налаштувати так, як ви хочете, навіть для початківців збірників. Екосистема TUF Gaming Alliance запускає вибір сумісних компонентів, а програмне забезпечення Armory Crate пропонує повний контроль над налаштуваннями системи через єдину панель управління. Матерінні плати TUF Gaming надають вам все необхідне для створення ігрового обладнання своєю мечтою без додавання складності.
Стройте з впевненістю
TUF Gaming Alliance - це співробітництво між ASUS та перевіреними брендами компонентів для ПК з метою забезпечення сумісності з широким спектром компонентів, таких як корпуси ПК, блоки живлення, кулери ЦП, комплекти пам'яті та багато іншого. Завдяки регулярному додаванню нових партнерів і компонентів TUF Gaming Alliance буде продовжувати залишатися ще сильніше. Выучить більше
ІММЕРСИВНАЯ ІГРА
TUF Gaming B550M-Plus WIFI II надає повний високопродуктивний ігровий пакет із довгим списком функцій для покращення вашого досвіду, включаючи згортання роботи в мережі для більш плавного онлайн-геймплею, безперебійний звук із позиційними підказками для ігор FPS та вбудовану синхронізуючу RGB-підсвітку з прикладеними аксесуарами, які допоможуть вам створити індивідуальну ігрову атмосферу.
Wi-Fi 6
Модуль WiFi 6 підтримує стандарт 802.11ax і збільшує теоретичну пікову пропускну здатність до невероятних 2,4 Гбіт/с. Можливо, що більш важливо для досвідчених користувачів, він оптимізований для більш ефективної роботи в переповнених сетях з великим числом конкуруючих трафіків. Підключіть материнську плату до роутера ASUS WiFi 6, щоб у повному мірі захистити сетевий потенціал WiFi 6. Подробнее
ЭКСКЛЮЗИВНИЙ 2.5 GIGABIT ETHERNET
Вбудований порт Ethernet 2,5 Гбіт / з ускоряє підключення до локальної мережі завдяки збільшенню пропускної здатності до 2,5 раз. Використовуючи іменний сетевий кабель, ви можете скористатися цим оновленням мережі, щоб насолоджуватися більш плавною ігрою без завантаження, мгновенно транслювати відео у високому дозволі та насолоджуватися більш швидкою передачею файлів.
Призначення: геймерська Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AMD RyzenTM 5000 Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x1/M.2 2260 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2666 MHz Частота оперативної пам'яті: 2800 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3000 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4133 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4866 MHz (OC) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4866 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC897 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x Flash BIOS Button Зовнішні порти: 1 x Wi-Fi Module Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin System Panel header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Addressable Gen 2 header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x speaker header Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 2 x 4-pin Chassis Fan header Інші коннектори: 2 x AURA RGB headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.2 Бездротовий зв'язок: Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II
[[ getCurrentDecimal('8528') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('8528') ]] ₴