Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors |
| Підтримка SLI/CrossFire | 2-Way AMD CrossFireX |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4800 MHz |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz (O.C) |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALCS1200A |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8125B |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Тип BIOS | UEFI |
| Контролер RAID | 10 |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x Chassis Fan connector(s) |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS
Asus TUF GAMING B550M-PLUS - материнська плата із підвищеним рівнем надійності. Створена для встановлення процесорів Ryzen 3. Виготовлена у компактному форм-факторі. Підтримує пам'ять DDR4 типу, швидкісні інтерфейси M.2, USB 3.2 Gen2, фірмову підсвітку Aura Sync RGB. Завдяки комплексу захисних технологій серії TUF плата відрізняється високою стійкістю до пошкоджень, агресивним дизайном та довгим строком експлуатації.
Призначення: геймерська Сокет: AM4 Підтримка процесорів: 3rd Generation AMD Ryzen processors/ 3rd Generation AMD Ryzen with Radeon Graphics processors Підтримка SLI/CrossFire: 2-Way AMD CrossFireX Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x1/M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2666 MHz Частота оперативної пам'яті: 2800 MHz Частота оперативної пам'яті: 3000 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4133 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz (O.C) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALCS1200A Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8125B Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 Socket 3 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 4 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x 4 -pin CPU OPT Fan connector Інші коннектори: 1 x Addressable Gen 2 header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x CPU Fan connector Інші коннектори: 1 x Front panel audio connector Інші коннектори: 1 x Speaker connector Інші коннектори: 1 x SPI TPM header Інші коннектори: 1 x System panel connectors Інші коннектори: 1 х Clear CMOS джампер Інші коннектори: 2 x Aura RGB Strip Headers Інші коннектори: 2 x Chassis Fan connector(s) Тип BIOS: Ami Тип BIOS: UEFI Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS
[[ getCurrentDecimal('7063') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7063') ]] ₴