Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-PLUS
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 6400+ MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6400 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 2 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-PLUS
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 128 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 6400 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX Призначення: геймерська Сокет: AM5 Підтримка процесорів: AMD Socket AM5, support for : AMD Ryzen 7000 Series Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x1 Слоти розширення: 2 x PCI-E 4.0 x16 PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1/M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B650 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Частота оперативної пам'яті: 5000 MHz Частота оперативної пам'яті: 5200 MHz Частота оперативної пам'яті: 5400 MHz Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz Частота оперативної пам'яті: 5800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6000 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6400+ MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 6400 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek HD audio codec Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x BIOS FlashBack Button Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 4-pin 12В Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x AURA RGB headers Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x Thunderbolt 4 header Інші коннектори: 3 x 4-pin Chassis Fan headers Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Тип BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x1 ver: 1 v Чотири PCI Express x16 ver: 2 v Чотири M.2 ver: 2 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-PLUS
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS TUF GAMING B650M-PLUS
[[ getCurrentDecimal('10350') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10350') ]] ₴