Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 7200+ MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Інші коннектори | 4 x 4-pin Chassis Fan headers |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2 |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| Ширина, мм | 244 |
| M.2 | 3 шт. |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI
Всестороння енергоефективністьФункція енергозбереження містить кілька налаштувань, за допомогою яких можна легко оптимізувати енергоспоживання та максимізувати енергозбереження. Ви можете увімкнути обмеження потужності процесора, затемнити підсвічування Aura та встановити профіль вентилятора в режим енергозбереження. Ви також можете переключити план енергозбереження, вбудований у Microsoft Windows.Неперевершена продуктивністьTUF GAMING B760-PLUS WIFI з покращеною подачею живлення та комплексними варіантами охолодження для живлення найновіших процесорів Intel, а також підтримкою пам'яті DDR5 та сховища PCIe 4.0 стане ідеальною основою для наступної бойової установки Intel.Силові каскади DrMOS12+1 силових каскадів об'єднують польові МОП-транзистори верхнього та нижнього плеча та драйвери в одному корпусі, забезпечуючи потужність, ефективність та стабільну продуктивність для всіх сумісних процесорів Intel.Легкий пк своїми рукамиЛінійка TUF GAMING пропонує просте налаштування для всіх збирачів. Екосистема TUF GAMING Alliance забезпечує сумісність, а в Armoury Crate є Fan Xpert 4, інформація про обладнання, двостороннє шумозаглушення AI, параметри RGB та налаштування периферійних пристроїв.Захоплююча граМатеринські плати TUF GAMING B760 є багатофункціональним високопродуктивним ігровим пакетом з надшвидким підключенням до мережі для плавного онлайн-геймплею, чистим звуком з позиційними підказками для ігор FPS та вбудованого RGB-підсвічування, яке синхронізується з прикріпленим обладнанням, щоб персоналізувати вашу ігрову атмосферу.
Призначення: геймерська Сокет: 1700 Підтримка процесорів: 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors Підтримка процесорів: 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron Слоти розширення: 1 x PCI-E 5.0 x16 Слоти розширення: 2 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 PCI Express x1: 2 шт PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x16 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Частота оперативної пам'яті: 5000 MHz Частота оперативної пам'яті: 5200 MHz Частота оперативної пам'яті: 5400 MHz Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz Частота оперативної пам'яті: 5800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6000 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 7000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7200+ MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 7200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek Surround Sound High Definition Audio CODEC Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5 GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C Зовнішні порти: 1 x Wi-Fi Module Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 1 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 3 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 4-pin 12В Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 4 шт. Інші коннектори: 1 x 20-3 pin System Panel header with Chassis intrude function Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x AURA RGB headers Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x COM port header Інші коннектори: 1 x Front Panel Audio header (AAFP) Інші коннектори: 1 x Thunderbolt 4 header Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Інші коннектори: 4 x 4-pin Chassis Fan headers Тип BIOS: 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: 2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.2 Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x1 ver: 2 v Три PCI Express x16 ver: 1 v П'ять PCI Express x16 ver: 1 v Три M.2 ver: 1 x M.II M.2 ver: 2 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI
[[ getCurrentDecimal('10375') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10278') ]] ₴