Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Сокет | 1851 |
| Підтримка процесорів | Core™ Ultra Processors(Series 2) , LGA1851* Supports Intel® Turbo Boost Technology 2.0 and Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0** |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | Intel B860 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8800 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 5 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 1 x USB 5Gbps |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| Інші коннектори | 3 x Addressable Gen 2 headers |
| Тип BIOS | 2 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять |
| M.2 ver | 3 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI
сокет - 1851, чіпсет - Intel B860, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 256 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 8800 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, внутрішні - 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.4, Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be), Micro-ATX Призначення: геймерська Сокет: 1851 Підтримка процесорів: CoreTM Ultra Processors(Series 2) , LGA1851* Supports Intel® Turbo Boost Technology 2.0 and Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0** Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x4 Слоти розширення: 1 x PCI-E 5.0 x16 PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x4 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: Intel B860 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 256 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 8800 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x USB 20Gbps port (1 x USB Type-C) Зовнішні порти: 1 x Wi-Fi Module Зовнішні порти: 2 x USB 10Gbps port (2 x Type-A) Зовнішні порти: 4 x USB 5Gbps ports (4 x Type-A) Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 5 x Audio Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 3 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 3 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 2 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 10Gbps Type C Колодки: 1 x USB 2.0 Колодки: 1 x USB 5Gbps 4-pin для вентилятора: 3 шт. Інші коннектори: 1 x 10-1 pin Front System Panel header Інші коннектори: 1 x 4-pin AIO Pump header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU Fan header Інші коннектори: 1 x 4-pin CPU OPT Fan header Інші коннектори: 1 x Chassis intrusion header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS header Інші коннектори: 1 x Thunderbolt (USB4) header Інші коннектори: 3 x 4-pin Chassis Fan headers Інші коннектори: 3 x Addressable Gen 2 headers Тип BIOS: 2 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.4 Бездротовий зв'язок: Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v П'ять M.2 ver: 3 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата ASUS TUF GAMING B860M-PLUS WIFI
[[ getCurrentDecimal('12817') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12817') ]] ₴