Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Материнська плата GIGABYTE A520M K V2
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 МГц |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 GB |
| Сокет | AM4 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX16) |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 5000 G-Series / AMD Ryzen 5000 Series / AMD Ryzen 4000 G-Series / AMD Ryzen 3000 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD A520 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 х USB 3.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 1 x Trusted Platform Module (TPM) header (2x6 pin, for the GC-TPM2.0_S module only) |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 233 |
| Ширина, мм | 198 |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE A520M K V2
Провідні інженерні рішення Фахівці Gigabyte мають величезний досвід розробки високопродуктивних материнських плат. Вони добирають кращі схеми та компоненти, щоби створювати пристрої, здатні надійно працювати навіть у найекстремальніших умовах.
Покращена продуктивність Високопродуктивні материнські плати Gigabyte наділені провідною функціональністю та технологіями, які будуть корисними для будь-якого користувача, чи то геймера, чи професіонала або ж комп'ютерного любителя.
Призначення: звичайна Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AMD Ryzen 5000 G-Series / AMD Ryzen 5000 Series / AMD Ryzen 4000 G-Series / AMD Ryzen 3000 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX16) PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD A520 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 64 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Модель вбудованої графіки: Integrated Graphics Processor Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek GbE Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 х USB 3.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x Chassis intrusion header Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x front panel header Інші коннектори: 1 x speaker header Інші коннектори: 1 x Trusted Platform Module (TPM) header (2x6 pin, for the GC-TPM2.0_S module only) Тип BIOS: 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 233 Ширина, мм: 198 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Три M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE A520M K V2
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата GIGABYTE A520M K V2
[[ getCurrentDecimal('3225') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3225') ]] ₴