Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата GIGABYTE B550 GAMING X V2
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| Ширина, мм | 244 |
| Сокет | AM4 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 5000 Series/ 3rd Gen Ryzen™ and 3rd Gen Ryzen™ with Radeon™ Graphics Processors |
| Слоти розширення | 3 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x1 | 3 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| Модель чіпсета | AMD B550 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4733 MHz (OC) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4733 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Інші коннектори | 3 x system fan headers |
| Тип BIOS | UEFI |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| PCI Express x1 ver | 3 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE B550 GAMING X V2
Gigabyte B550 GAMING X V2 - материнська плата для третього покоління процесорів AMD Ryzen.
Підтримується DDR4 без ECC, для пам'яті є 4 модуля DIMM. Присутній надшвидкий M.2 з інтерфейсом PCIe Gen3 x4.
Утиліта Smart Fan 5 має декілька датчиків температури, гібридні роз'єми для вентиляторів з функцією FAN STOP. Плата відрізняється елементною базою Ultra Durable, стійкими до впливу оксидів сірки резистори. Передбачені високоякісні конденсатори серії Audio, а також фірмова функція Q-Flash Plus для поновлення BIOS без необхідності встановлювати ЦП, ОЗУ і графічну плату. Підтримується функція RGB FUSION 2.0, передбачена можливість підключення адресованих LED- і RGB LED-лінійок.
Ширина, мм: 244 Призначення: геймерська Сокет: AM4 Підтримка процесорів: AMD RyzenTM 5000 Series/ 3rd Gen RyzenTM and 3rd Gen RyzenTM with RadeonTM Graphics Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX2) Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 3 x PCI-E 3.0 x1 PCI Express x1: 3 шт PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x1 Модель чіпсета: AMD B550 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2667 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3300 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3800 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3866 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4733 MHz (OC) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4733 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC887 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek GbE Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x Q-Flash Plus button Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x DVI-D Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: DVI Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 5 шт. Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x CPU cooler LED strip/RGB LED strip header Інші коннектори: 1 x CPU fan header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x front panel header Інші коннектори: 1 x Trusted Platform Module (TPM) Інші коннектори: 1 x water cooling CPU fan header Інші коннектори: 2 x Addressable LED strip headers Інші коннектори: 2 x RGB LED strip headers Інші коннектори: 3 x system fan headers Тип BIOS: Ami Тип BIOS: UEFI Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Zen2 (Збірка) Покоління процессора: Zen3 PCI Express x1 ver: 3 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE B550 GAMING X V2
[[ getCurrentDecimal('6513') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6513') ]] ₴