Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата GIGABYTE B650M GAMING PLUS WIFI
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Сокет | AM5 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x1/M.2 2580 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2580 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 8000 MHz (O.C.) |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | так |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 1 x DisplayPort |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| Інші коннектори | 2 x system fan headers |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE B650M GAMING PLUS WIFI
MSI B650M GAMING PLUS WIFI — материнська плата форм-фактора microATX розроблена для геймерів та справжніх ентузіастів, тому оснащена безліччю можливостей підключення, гнучкими інструментами та зручним рішенням Wi-Fi із версією пам’яті DDR5.
Особливості:
- підтримка процесорів десктопів серії AMD Ryzen 8000 / 7000;
- підтримка пам'яті DDR5 до 7200+ МГц (в режимі розгону);
- потужна система живлення: 10+2+1 Duet Rail Power System, подвійні 8-контактні роз’єми живлення ЦП, Core Boost, Memory Boost;
- високошвидкісні інтерфейси PCIe 4.0 слот, Lightning Gen4 M.2, USB 3.2 Gen 2;
- ефективна система охолодження: збільшений радіатор та охолодження M.2 Shield Frozr для високої продуктивності при роботі нон-стоп;
- аудіосистема AUDIO BOOST: високоякісне звучання, що створює неповторну атмосферу в іграх;
- високоякісна конструкція: 6-шарова друкована плата зі збільшеним вмістом міді.
Розкрийте та підтримуйте максимальну продуктивність завдяки дизайну VRM, створеному з цифровою системою живлення ЦП. Завдяки поєднанню 8+8-контактних роз’ємів живлення та ексклюзивної технології Core Boost материнська плата B650M GAMING PLUS WIFI витримуватиме значні навантаження.
Розширений радіатор збільшує поверхню розсіювання тепла і підтримує продуктивність при великих навантаженнях. Радіатор VRM покриває верхню MOS і допомагає розсіювати тепло. Посилене теплове рішення M.2 Shield Frozr гарантуватиме безпеку SSD M.2 і забезпечує неймовірну продуктивність. Високоякісні термопрокладки MOSFET 7 Вт/мК і додаткові термопрокладки дроселя забезпечують стабільну роботу, коли всі ядра працюють на високій швидкості.
Материнська плата підтримує найновіші стандарти зберігання, що дозволяє підключати надшвидкісні накопичувачі. Швидше починайте ігри, завантажуйте рівні та отримуйте реальну перевагу над ворогами.
Призначення: геймерська Сокет: AM5 Підтримка процесорів: Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) Слоти розширення: 2 x PCI-E 3.0 x1 PCI Express x1: 2 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x1/M.2 2580 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 2580 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B650 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 256 ГБ Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Частота оперативної пам'яті: 5200 MHz Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6000 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 7000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8000 MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 8000 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek Audio Codec Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Зовнішні порти: 2 x SMA antenna connectors (2T2R) Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Зовнішні порти: 2 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2580 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 1 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x CPU fan header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x front panel header Інші коннектори: 1 x Q-Flash Plus button Інші коннектори: 1 x reset jumper Інші коннектори: 1 x RGB LED strip header Інші коннектори: 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only) Інші коннектори: 2 x Addressable LED strip headers Інші коннектори: 2 x system fan headers Тип BIOS: 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.3 Бездротовий зв'язок: Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x1 ver: 2 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE B650M GAMING PLUS WIFI
[[ getCurrentDecimal('8586') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('8586') ]] ₴