Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Товар не доступний
Материнська плата GIGABYTE B760I AORUS PRO
За тарифами
За тарифами
Характеристики Материнська плата GIGABYTE B760I AORUS PRO
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| USB | USB Type-C |
| PCI | без слота PCI |
| Підтримка ОС | Windows 10 |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| Висота, мм | 170 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| M.2 | 2 шт. |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Ширина, мм | 170 |
| Контролер RAID | 10 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| Підтримка ECC | немає |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний |
| Сокет | 1700 |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin |
| Інші коннектори | 1 x front panel header |
| Зовнішні порти | 1 x DisplayPort |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5600 MHz |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| Внутрішні роз'єми і порти | 2 x Sata 6.0 Gb/s |
| Кількість SATA-III портів | 2 шт. |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE B760I AORUS PRO
Неперевершена продуктивність
З огляду на стрімкі технологічні зміни, GIGABYTE завжди слідує останнім тенденціям і надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені модернізованим рішенням щодо живлення, новітніми стандартами зберігання даних та відмінними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність для ігор.ПідключенняПерсоналізація
Материнські плати GIGABYTE забезпечують неперевершені можливості підключення завдяки блискавичній швидкості передачі даних через мережу нового покоління, сховище та підключення Wi-Fi.
Материнські плати GIGABYTE поставляються в комплекті з декількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати та забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.Ультра міцний
Конструкція GIGABYTE Ultra Durable забезпечує довговічність продукту та високу якість виробничого процесу. Материнські плати GIGABYTE використовують найкращі компоненти та підсилюють кожен слот, щоб зробити кожен з них міцним та довговічним.
Відгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE B760I AORUS PRO
0.0
Всього відгуків:0