Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата GIGABYTE B850M A ELT WF6E ICE (B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE)
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Підтримка ECC | так |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Сокет | AM5 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 8200 MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Зовнішні порти | 2 x Audio |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin +12V Power |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| Інші коннектори | 3 x system fan headers |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE B850M A ELT WF6E ICE (B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE)
Gigabyte B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE — материнська плата форм-фактора MicroATX, що підтримує високошвидкісну пам'ять, має широкий набір інтерфейсів, новітні стандарти зберігання даних і відмінні можливості підключення, щоб забезпечити найкращу продуктивність. Вона забезпечить неперевершений досвід з'єднання з високою швидкістю передачі даних через мережу нового покоління, накопичувачі та Wi-Fi.
Особливості:
- підтримує процесори AMD Ryzen серії 9000 / 8000 / 7000;
- Digital twin 12+2+2 phases VRM solution;
- 4 слоти DDR5 із підтримкою модуля пам'яті AMD EXPO;
- технологія D5 Bionic Corsa для неймовірної продуктивності пам'яті DDR5;
- X3D Turbo Mode: розкрийте ігрову продуктивність нової ери;
- WIFI EZ-Plug — швидка та проста конструкція для встановлення антени Wi-Fi;
- EZ-Latch Plus — слоти PCIe і M.2 зі швидкознімною та безгвинтовою конструкцією;
- EZ-Latch Click — радіатори M.2 з безгвинтовою конструкцією;
- вбудований відеопорт Sensor Panel Link для підключення до зовнішнього РК-дисплея;
- Multi-Theme, AIO Fan Control та Q-Flash Auto Scan у BIOS та ПЗ;
- надшвидке сховище: 3 слоти M.2, включаючи один PCIe 5.0 x4;
- VRM Thermal Armor Advanced і M.2 Thermal Guard Ext для ефективного охолодження;
- швидка мережа 2,5GbE LAN та Wi-Fi 6E зі спрямованою антеною з надвисоким коефіцієнтом посилення;
- розширені можливості підключення: HDMI, Displayport;
- слот PCIe UD: слоти PCIe 5.0 x16 із 10-кратною потужністю для відеокарти та кращим ефектом розсіювання тепла.
Ігрові материнські плати AORUS підвищують продуктивність пам'яті DDR5 і пропонують першокласну сумісність за допомогою різноманітних передових методів. Зокрема наявна AI Snatch Engine — модель ШІ, навчена AI TOP на різноманітних наборах даних для розгону. Вона покращує точність і стабільність, одночасно оптимізуючи продуктивність, а також слугує ядром програмного забезпечення для автоматичного розгону за моделлю ШІ AORUS AI Snatch.
Унікальні параметри оптимізації режиму XD Turbo Mode дозволяють навіть процесорам Ryzen 9000 X3D підвищити ігрову продуктивність, а процесорам Ryzen 9000 без підтримки X3D — досягти такого ж рівня продуктивності в іграх, як і у їхніх побратимів Ryzen X3D. Відчуйте плавність ігрового процесу, підвищену частоту кадрів і зменшену затримку завдяки інновації BIOS від GIGABYTE — режиму X3D Turbo.
Для надійного та швидкого з'єднання материнська плата передбачає підтримку Wi-Fi 6E, що забезпечує швидкий обмін даними, безперебійну потокову передачу та значні переваги в області віртуальної реальності завдяки високій пропускній здатності та низькій затримці.
Призначення: геймерська Сокет: AM5 Підтримка процесорів: AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors Слоти розширення: 1 x PCI-E 5.0 x16 (PCIEX16) Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX4) PCI Express x16: 2 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 25110 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: AMD B850 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 256 ГБ Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Частота оперативної пам'яті: 5200 MHz Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 5800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6000 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 7000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7900 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7950 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8200 MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 8200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek Audio Codec Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x Q-Flash Plus button Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-С) Зовнішні порти: 2 x SMA antenna connectors (2T2R) Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 5 x USB 3.2 Gen 1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 2 x Audio Відеовиходи: DisplayPort USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 25110 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 1 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 4 шт. Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x CPU fan header Інші коннектори: 1 x CPU fan/water cooling pump header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x front panel header Інші коннектори: 1 x HDMI port (Note) Інші коннектори: 1 x Reset button Інші коннектори: 1 x reset jumper Інші коннектори: 1 x RGB LED strip header Інші коннектори: 1 x system fan/water cooling pump header Інші коннектори: 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only) Інші коннектори: 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers Інші коннектори: 3 x system fan headers Тип BIOS: 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.3 Бездротовий зв'язок: Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v П'ять PCI Express x16 ver: 1 v Три M.2 ver: 1 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE B850M A ELT WF6E ICE (B850M AORUS ELITE WIFI6E ICE)
[[ getCurrentDecimal('12526') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('12526') ]] ₴