Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата GIGABYTE X870 EAGLE WIFI7
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Сокет | AM5 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1) |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | AMD X870 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 8200 MHz (O.C.) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB4 |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Інші коннектори | 4 x system fan headers |
| Бездротовий зв'язок | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Контролер RAID | 10 |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE X870 EAGLE WIFI7
Gigabyte Z870 EAGLE WIFI7 — материнська плата формфактора ATX, що підтримує швидкісну пам'ять, має широкий набір інтерфейсів, новітні стандарти зберігання даних і відмінні можливості підключення, щоб забезпечити найкращу продуктивність. Завдяки вбудованому порту USB 4.0 і потужним можливостям розгону, підтримці швидшої двоканальної пам’яті DDR5, технології AMD EXPO і підтримці PCIe 5.0 як для графіки, так і для NVMe, ви можете грати в найвимогливіші ігри та виконувати свої масштабні проєкти за допомогою революційної технології.
Для надійного та швидкого з'єднання материнська плата передбачає підтримку Wi-Fi 7, що забезпечує швидкий обмін даними, безперебійну потокову передачу та значні переваги у сфері віртуальної реальності завдяки високій пропускній здатності та низькій затримці.
Особливості:
підтримує процесори AMD Ryzen серії 9000 / 8000 / 7000;- Digital twin 14+2+2 phases VRM solution;- двоканальний DDR5: 4 DIMM з підтримкою модулів пам’яті AMD EXPO;- WIFI EZ-Plug: швидкий і простий дизайн для встановлення антени Wi-Fi;- EZ-Latch Plus: слоти PCIe та M.2 із швидкознімною та безгвинтовою конструкцією;- EZ-Latch Click: безгвинтові радіатори M.2;- надшвидке зберігання: 3 слоти M.2, включаючи один PCIe 5.0 x4;- ефективне охолодження завдяки VRM Thermal Armor Advanced і M.2 Thermal Guard;- 2,5 GbE LAN і Wi-Fi 7 з антеною з надвисоким коефіцієнтом посилення;- розширені можливості підключення: два USB4 Type-C з DP-Alt, HDMI.
Призначення: геймерська Сокет: AM5 Підтримка процесорів: Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) Слоти розширення: 2 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1) PCI Express x16: 3 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 25110 (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: M.2 25110 (Збірка) Тип слота PCI 5: M.2 25110 (Збірка) Тип слота PCI 6: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x16 Модель чіпсета: AMD X870 Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 256 ГБ Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Частота оперативної пам'яті: 5200 MHz Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6000 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 6200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 7000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8200 MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 8200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek Audio Codec Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x Q-Flash Plus button Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 2 x SMA antenna connectors (2T2R) Зовнішні порти: 2 x USB4 (40Gbps) ports (2 x USB Type-C) Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C USB: USB4 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 3 x M.2 25110 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 3 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 1 x 4-pin 12В Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 4 шт. Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x CPU fan header Інші коннектори: 1 x CPU fan/water cooling pump header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x front panel header Інші коннектори: 1 x power button Інші коннектори: 1 x Reset button Інші коннектори: 1 x reset jumper Інші коннектори: 1 x RGB LED strip header Інші коннектори: 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only) Інші коннектори: 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers Інші коннектори: 4 x system fan headers Тип BIOS: 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.4 Бездротовий зв'язок: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v Чотири PCI Express x16 ver: 2 v Три M.2 ver: 3 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE X870 EAGLE WIFI7
[[ getCurrentDecimal('14998') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('14998') ]] ₴