Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата GIGABYTE Z890 GAMING X WIFI7
| Виробник | |
| Призначення | геймерська |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| USB | USB4 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Контролер RAID | 10 |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| Підтримка ECC | так |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| Висота, мм | 305 |
| M.2 | 4 шт. |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 22110 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| PCI Express x16 ver | 2 v Чотири |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Ширина, мм | 244 |
| Зовнішні порти | 2 x Audio |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX4) |
| Підтримка процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Сокет | 1851 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 9200 MHz (O.C.) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Бездротовий зв'язок | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9200 MHz |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin +12V Power |
| Інші коннектори | 3 x system fan headers |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE Z890 GAMING X WIFI7
Неперевершена продуктивністьЗ огляду на стрімкі технологічні зміни, GIGABYTE завжди дотримується останніх тенденцій і надає клієнтам передові функції та новітні технології. Материнські плати GIGABYTE оснащені модернізованим рішенням щодо живлення, новітніми стандартами зберігання даних та відмінними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність для ігор.ПідключенняМатеринські плати GIGABYTE забезпечують неперевершені можливості підключення завдяки блискавичній швидкості передачі даних через мережу нового покоління, сховище та підключення Wi-Fi.ПерсоналізаціяМатеринські плати GIGABYTE поставляються в комплекті з декількома корисними та інтуїтивно зрозумілими програмами, що допомагають користувачам контролювати кожен аспект материнської плати та забезпечують світловий ефект, що налаштовується, з видатною естетикою, щоб відповідати вашій унікальній індивідуальності.НадійністьКонструкція GIGABYTE Ultra Durable забезпечує довговічність продукту та високу якість виробничого процесу. Материнські плати GIGABYTE використовують найкращі компоненти та підсилюють кожен слот, щоб зробити кожен з них міцним та довговічним.
Призначення: геймерська Сокет: 1851 Підтримка процесорів: LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU Слоти розширення: 1 x PCI-E 5.0 x16 (PCIEX16) Слоти розширення: 2 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX4) PCI Express x16: 3 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 25110 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 4: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 5: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 6: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x16 Модель чіпсета: Intel Z890 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 256 ГБ Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz Частота оперативної пам'яті: 5800 MHz Частота оперативної пам'яті: 6000 MHz Частота оперативної пам'яті: 6200 MHz Частота оперативної пам'яті: 6400 MHz Частота оперативної пам'яті: 6600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 6800 MHz (OC) Частота оперативної пам'яті: 7000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7900 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 7950 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8800 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 8933 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 9066 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 9200 MHz (O.C.) Максимальна частота оперативної пам'яті: 9200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek Audio Codec Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek 2.5GbE Швидкість LAN портів: 2,5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x USB4 (40Gbps) ports (1 x USB Type-C) Зовнішні порти: 2 x SMA antenna connectors (2T2R) Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 2 x Audio Відеовиходи: DisplayPort USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C USB: USB4 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 25110 Внутрішні роз'єми і порти: 1 x TPM Внутрішні роз'єми і порти: 3 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 4 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Main Power Конектор живлення: 2 x 8-pin +12V Power Колодки: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C Колодки: 1 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 2 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 4 шт. Інші коннектори: 1 x Clear CMOS jumper Інші коннектори: 1 x CPU fan header Інші коннектори: 1 x CPU fan/water cooling pump header Інші коннектори: 1 x front panel audio header Інші коннектори: 1 x front panel header Інші коннектори: 1 x HDMI port (Note) Інші коннектори: 1 x power button Інші коннектори: 1 x Q-Flash Plus button Інші коннектори: 1 x Reset button Інші коннектори: 1 x reset jumper Інші коннектори: 1 x RGB LED strip header Інші коннектори: 1 x system fan/water cooling pump header Інші коннектори: 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only) Інші коннектори: 2 x Thunderbolt Add-on Card Connector Інші коннектори: 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers Інші коннектори: 3 x system fan headers Тип BIOS: 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.4 Бездротовий зв'язок: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v П'ять PCI Express x16 ver: 2 v Чотири M.2 ver: 1 x M.II M.2 ver: 3 x M.IIВідгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE Z890 GAMING X WIFI7
[[ getCurrentDecimal('16421') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('16421') ]] ₴