Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Материнська плата GIGABYTE Z890 UD WIFI6E
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Тип BIOS | 256 Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 25110 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9200 MHz |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Висота, мм | 305 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| Ширина, мм | 244 |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| PCI Express x16 ver | 3 v Чотири |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Сокет | 1851 |
| Підтримка процесорів | LGA1851 socket: Support for Intel Core Ultra Processors L3 cache varies with CPU |
| Слоти розширення | 3 x PCI-E 4.0 x16 |
| PCI Express x16 | 4 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 25110 |
| Частота оперативної пам'яті | 9200 MHz (O.C.) |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| USB | USB4 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 2 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| Інші коннектори | 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата GIGABYTE Z890 UD WIFI6E
Gigabyte Z890 UD WIFI6E — материнська плата формфактора ATX, що підтримує швидкісну пам'ять, має широкий набір інтерфейсів, новітні стандарти зберігання даних і відмінні можливості підключення, щоб забезпечити найкращу продуктивність.
Ігрові материнські плати Gigabyte підвищують продуктивність пам’яті DDR5 і пропонують першокласну сумісність за допомогою різноманітних передових методів. Зокрема наявна AI Snatch Engine — модель ШІ, навчена AI TOP на різноманітних наборах даних для розгону. Вона покращує точність і стабільність, одночасно оптимізуючи продуктивність, а також слугує ядром програмного забезпечення для автоматичного розгону з ШІ.
Для надійного та швидкого з'єднання материнська плата передбачає підтримку Wi-Fi 6E, що забезпечує швидкий обмін даними, безперебійну потокову передачу та значні переваги завдяки високій пропускній здатності та низькій затримці.
Материнські плати Gigabyte оснащені передовою повністю металевою системою охолодження та міцними радіаторами, які забезпечують охолодження та ефективність вашої системи.
Особливості:
- підтримує процесори Intel Core Ultra (Series 2);
- Digital twin 12+1+2 phases VRM solution;
- 4 слоти DDR5 із підтримкою модуля пам’яті XMP;
- технологія D5 Bionic Corsa для неймовірної продуктивності пам'яті DDR5;
- програмне забезпечення Aorus AI Snatch для автоматичного розгону за допомогою ШІ;
- AI Perfdrive забезпечує оптимальний та індивідуальний профіль попередніх налаштувань BIOS для користувачів;
- WIFI EZ-Plug — швидка та проста конструкція для встановлення антени Wi-Fi;
- EZ-Latch — слот PCIe x16 зі швидкознімною та безгвинтовою конструкцією;
- надшвидке сховище: 3 слоти M.2, включаючи один PCIe 5.0 x4;
- VRM Thermal Armor Advanced і M.2 Thermal Guard для ефективного охолодження;
- швидка мережа 2.5GbE LAN та Wi-Fi 6E 802.11ax;
- розширені можливості підключення: USB4 Type-C з DP-Alt, DisplayPort.
Відгуки та питання про - Материнська плата GIGABYTE Z890 UD WIFI6E
[[ getCurrentDecimal('13405') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('13405') ]] ₴