Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата MSI MAG Z890 TOMAHAWK WIFI
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 GB |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Сокет | 1851 |
| Підтримка процесорів | Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9200 MHz |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220P |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Intel Killer E5000 |
| Швидкість LAN портів | 5 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 2 x Audio |
| Відеовиходи | Thunderbolt |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 4 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| Інші коннектори | 6 x System Fan |
| Бездротовий зв'язок | Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7 |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 305 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x16 ver | 2 v Чотири |
| M.2 ver | 3 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата MSI MAG Z890 TOMAHAWK WIFI
сокет - 1851, чіпсет - Intel Z890, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 256 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 9200 MHz, швидкість LAN - 5 Гбіт/с, HDMI, Thunderbolt, внутрішні - 1 x M.2 22110, 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.4, Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7, ATX Призначення: звичайна Сокет: 1851 Підтримка процесорів: Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851 Слоти розширення: 1 x PCI-E 5.0 x16 Слоти розширення: 2 x PCI-E 4.0 x16 PCI Express x16: 3 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 2: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 3: M.2 22110 (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 6: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 7: PCIe x16 Модель чіпсета: Intel Z890 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 256 ГБ Максимальна частота оперативної пам'яті: 9200 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC1220P Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Intel Killer E5000 Швидкість LAN портів: 5 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x Clear CMOS button Зовнішні порти: 1 x Flash BIOS Button Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Зовнішні порти: 2 x Thunderbolt 4 Зовнішні порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 Зовнішні порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: Wi-Fi / Bluetooth Antenna Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x optical SPDIF out Зовнішні порти: 2 x Audio Відеовиходи: HDMI Відеовиходи: Thunderbolt USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): коаксіальний + оптичний Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): оптичний Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 22110 Внутрішні роз'єми і порти: 3 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 4 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x8-pin PCIe Power Конектор живлення: 2 x 8-pin 12В Колодки: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 4 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 6 шт. Інші коннектори: 1 x Chassis Intrusion (JCI) Інші коннектори: 1 x Combo Fan (Pump_Sys Fan) Інші коннектори: 1 x CPU Fan Інші коннектори: 1 x EZ Conn-header (JAF_2) Інші коннектори: 1 x Front Audio (JAUD) Інші коннектори: 1 x RGB LED connector(JRGB) Інші коннектори: 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0) Інші коннектори: 2 x Front Panel (JFP) Інші коннектори: 3 x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2) Інші коннектори: 6 x System Fan Бездротовий зв'язок: Bluetooth 5.4 Бездротовий зв'язок: Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7 Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: ATX Висота, мм: 305 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x16 ver: 1 v П'ять PCI Express x16 ver: 2 v Чотири M.2 ver: 1 x M.II M.2 ver: 3 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата MSI MAG Z890 TOMAHAWK WIFI
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата MSI MAG Z890 TOMAHAWK WIFI
[[ getCurrentDecimal('20284') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('20169') ]] ₴