Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата MSI PRO B760M-P DDR4
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 4800 MHz (O.C) |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 4800 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ECC | немає |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x system fan headers |
| Контролер RAID | 10 |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 244 |
| Ширина, мм | 244 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 2 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата MSI PRO B760M-P DDR4
сокет - 1700, DDR4, макс. об'єм оперативної пам'яті - 128 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 4800 MHz, швидкість LAN - 1 Гбіт/с, D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX Аудіоконтролер: Realtek ALC897 Призначення: звичайна Сокет: 1700 Підтримка процесорів: 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 Слоти розширення: 2 x PCI-E 4.0 x1 PCI Express x1: 2 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: M.2 2280 (Збірка) Тип слота PCI 3: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 4: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Тип оперативної пам'яті: DDR4 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 4 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 128 ГБ Частота оперативної пам'яті: 2133 MHz Частота оперативної пам'яті: 2400 MHz Частота оперативної пам'яті: 2666 MHz Частота оперативної пам'яті: 2933 MHz Частота оперативної пам'яті: 3200 MHz Частота оперативної пам'яті: 3333 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3466 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3600 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3733 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 3800 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4000 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4200 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4266 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4400 MHz (O.C.) Частота оперативної пам'яті: 4600 MHz (O.C) Частота оперативної пам'яті: 4800 MHz (O.C) Максимальна частота оперативної пам'яті: 4800 MHz Підтримка двоканального режиму: так Підтримка ECC: немає Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8111H Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-A Зовнішні порти: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 2 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 1 x DisplayPort Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: DisplayPort Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 USB: USB Type-C Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 2 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 2 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 4 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x Chassis Intrusion (JCI) Інші коннектори: 1 x Com Port (JCOM) Інші коннектори: 1 x CPU Fan Інші коннектори: 1 x Front Audio (JAUD) Інші коннектори: 1 x Printer Port (JLPT) Інші коннектори: 1 x RGB LED connector(JRGB) Інші коннектори: 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0) Інші коннектори: 2 x Front Panel (JFP) Інші коннектори: 2 x system fan headers Контролер RAID: 0 Контролер RAID: 1 Контролер RAID: 5 Контролер RAID: 10 Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 244 Ширина, мм: 244 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт PCI Express x1 ver: 2 v Чотири PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 2 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата MSI PRO B760M-P DDR4
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата MSI PRO B760M-P DDR4
[[ getCurrentDecimal('5712') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5705') ]] ₴