Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Материнська плата MSI PRO H610M-E
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 96 GB |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| Сокет | 1700 |
| Підтримка процесорів | Intel Core 14-го, 13-го та 12-го поколінь (LGA1700) |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Модель чіпсета | Intel H610 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 5600 MHz |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Тип мережевої карти | Realtek RTL8111H |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Зовнішні порти | 3 x Audio |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Висота, мм | 236 |
| Ширина, мм | 200 |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| Інші коннектори | 2 x System Fan Connector |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| M.2 ver | 1 x M.II |
Читати повністю
Сховати
Опис Материнська плата MSI PRO H610M-E
сокет - 1700, чіпсет - Intel H610, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 96 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 5600 MHz, швидкість LAN - 1 Гбіт/с, D-Sub (VGA), HDMI, внутрішні - 1 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX Призначення: звичайна Сокет: 1700 Підтримка процесорів: Intel Core 14-го, 13-го та 12-го поколінь (LGA1700) Слоти розширення: 1 x PCI-E 3.0 x1 Слоти розширення: 1 x PCI-E 4.0 x16 PCI Express x1: 1 шт PCI Express x16: 1 шт PCI: без слота PCI (Збірка) Тип слота PCI 1: PCIe x16 (Збірка) Тип слота PCI 2: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 3: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 4: PCIe x1 (Збірка) Тип слота PCI 5: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 6: Пустий (Збірка) Тип слота PCI 7: Пустий Модель чіпсета: Intel H610 Тип оперативної пам'яті: DDR5 Кількість роз'ємів оперативної пам'яті: 2 шт Максимальний об'єм оперативної пам'яті: 96 ГБ Частота оперативної пам'яті: 5600 MHz Максимальна частота оперативної пам'яті: 5600 MHz Підтримка двоканального режиму: так Вбудоване відео: З підтримкою відеоядра процесора Аудіоконтролер: Realtek ALC897 Багатоканальний звук: 7.1 Кількість LAN портів: 1 шт Тип мережевої карти: Realtek RTL8111H Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Зовнішні порти: 1 x VGA Зовнішні порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A Зовнішні порти: 1 x RJ45 Зовнішні порти: 4 x USB 2.0 Зовнішні порти: 1 x PS/2 Зовнішні порти: 1 x HDMI Зовнішні порти: 3 x Audio Відеовиходи: D-Sub (VGA) Відеовиходи: HDMI USB: USB 2.0 USB: USB 3.2 Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF): без цифрового аудіо виходу Внутрішні роз'єми і порти: 1 x M.2 2280 Внутрішні роз'єми і порти: 4 x Sata 6.0 Gb/s M.2: 1 шт. Кількість SATA-III портів: 4 шт. SATAe роз'єм: без SATAe інтерфейсу U.2 роз'єм: без U.2 роз'єму Конектор живлення: 1 x 24-pin Конектор живлення: 1 x 8-pin 12В Колодки: 2 x USB 3.2 Gen1 Колодки: 4 x USB 2.0 4-pin для вентилятора: 2 шт. Інші коннектори: 1 x Chassis Intrusion Інші коннектори: 1 x Com Port (JCOM) Інші коннектори: 1 x CPU Fan Інші коннектори: 1 x Front Audio Інші коннектори: 1 x RGB LED connector(JRGB) Інші коннектори: 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0) Інші коннектори: 2 x Front Panel Інші коннектори: 2 x System Fan Connector Контролер RAID: Без контролера RAID Підтримка ОС: Windows 10 Підтримка ОС: Windows 11 Форм-фактор: Micro-ATX Висота, мм: 236 Ширина, мм: 200 (Збірка) Споживча потужність: 35 Вт (Збірка) Покоління процессора: Alder Lake PCI Express x1 ver: 1 v Три PCI Express x16 ver: 1 v Чотири M.2 ver: 1 x M.II
Відгуки та питання про - Материнська плата MSI PRO H610M-E
0.0
Всього відгуків:0
Материнська плата MSI PRO H610M-E
[[ getCurrentDecimal('4031') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4010') ]] ₴