Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Медіаплеєр iNeXT inext TV5 Ultra
| Виробник | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Тип | стаціонарний |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Тип | стаціонарний |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 MP2 |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Android 10 |
| Підтримка відео форматів | XVID |
| Підтримка форматів зображень | TIFF |
| Підтримка звукових форматів | WMA |
| Підтримувані інтерфейси | S/PDIF |
| Вбудований кардрідер | micro SD |
| Бездротові підключення | 802.11 b/g/n |
| Пульт ДУ | так |
| Живлення | 5V/2A |
| Глибина | 105 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Медіаплеєр iNeXT inext TV5 Ultra
inext TV5 Ultra – медіаплеєр з операційною системою Android 10, новим потужним чипсетом Allwinner H313, дводіапазонним модулем WiFi 2.4/5 GHz і можливістю перегляду відео контенту в форматі 4K UHD. Об'єм вбудованої пам'яті становить 16 ГБ, а оперативної пам'яті - 2 ГБ (DDR3). Пристрій створений для комфортного перегляду відео-, фото- та аудіо контенту, має багатий функціонал і широкі можливості підключення. Inext 5 Ultra оснащений збільшеним об'ємом вбудованої та оперативної пам'яті, що дозволить вам насолоджуватися ще більшою швидкодією пристрою та зберігати безліч додатків і контенту.
Сучасний мінімалізм
Модель inext TV5 Ultra - елегантний дизайн, тонкий корпус, представлений у чорному кольорі, та компактні габарити. Цей стильний пристрій ідеально впишеться у будь-який інтер'єр.
Новий чипсет Allwinner H313
Завдяки новому потужному чипсету Allwinner H313 ви можете насолоджуватися максимально реалістичним зображенням з відмінною деталізацією при перегляді 4К контенту з частотою 60 кадрів на секунду. Новий чипсет - це швидка робота, плавна навігація та бездоганне відтворення контенту.
Дводіапазонний WiFi модуль
Найвищу швидкість передачі інформації та стабільний сигнал забезпечує вбудований дводіапазонний модуль WiFi. Завдяки Wi-Fi 2.4/5 GHz ви зможете швидко, без затримок і підвисань, переглядати потокові відео з роздільною здатністю 4K, не заповнюючи кімнату зайвими проводами. Все що необхідно для підключення inext TV5 Ultra - інтернет.
Android 10
Плеєр працює на адаптованій операційній системі Android 10. Дана ОС має сучасний і зручний інтерфейс, широкі можливості налаштування головного екрану, а також, відрізняється високою стабільністю та продуктивністю.
Зручне управління зі смартфона
Крім стандартного пульта, управляти плеєром можна за допомогою програми Android TV Remote Control на вашому смартфоні, в ній також доступні голосовий пошук і віртуальна клавіатура. Просто завантажте цю програму і керуйте приставкою з телефону. Також, є можливість підключення USB-миші та USB-клавіатури. Пульт дистанційного керування програмований. Для зручності, улюблений додаток можна закріпити на спеціальній кнопці основного пульта.
Контент без меж
Переглядайте фільми, національні канали та серіали через встановлені ТВ-сервіси. Море відеоконтенту, популярних музичних кліпів, або ж онлайн-трансляції, дивіться на YouTube. Завдяки встановленому Play Market ви зможете завантажувати безліч додатків та ігор. Насолоджуйтесь улюбленим контентом у зручний для вас час.
Широкі можливості підключення
Медіаплеєр inext TV5 Ultra оснащений інтерфейсом HDMI 2.0 для відтворення відео контенту з частотою 60 кадрів на секунду. На борту присутній роз'єм S/PDIF для відтворення багатоканального звуку, а також, 2 USB порти й слот для карт пам'яті microSD/TF, для підключення зовнішніх носіїв інформації.
Тип: стаціонарний Процесор: ARM Cortex-A53 Графічний процесор: ARM Mali-G31 MP2 Кількість ядер: 4 Тактова частота процесора: 1600 МГц Об'єм встановленої оперативної пам'яті: 2GB DDR3 FLASH-пам'ять: 16GB Операційна система: Android 10 Роздільна здатність відео: Ultra HD 4K (3840x2160) Підтримка відео форматів: ASF Підтримка відео форматів: AVI Підтримка відео форматів: DAT Підтримка відео форматів: FLV Підтримка відео форматів: ISO Підтримка відео форматів: MKV Підтримка відео форматів: MOV Підтримка відео форматів: MP4 Підтримка відео форматів: MPEG Підтримка відео форматів: MPG Підтримка відео форматів: TS Підтримка відео форматів: VOB Підтримка відео форматів: WMV Підтримка відео форматів: XVID Підтримка форматів зображень: BMP Підтримка форматів зображень: GIF Підтримка форматів зображень: JPEG Підтримка форматів зображень: JPG Підтримка форматів зображень: PNG Підтримка форматів зображень: TIFF Підтримка звукових форматів: AAC Підтримка звукових форматів: ALAC Підтримка звукових форматів: APE Підтримка звукових форматів: FLAC Підтримка звукових форматів: M4A Підтримка звукових форматів: MIDI Підтримка звукових форматів: MP3 Підтримка звукових форматів: OGG Підтримка звукових форматів: WAV Підтримка звукових форматів: WMA Підтримувані інтерфейси: 2 х USB 2.0 Підтримувані інтерфейси: AV Підтримувані інтерфейси: HDMI 2.0a Підтримувані інтерфейси: RJ45 (LAN) Підтримувані інтерфейси: S/PDIF Вбудований кардрідер: micro SD Бездротові підключення: 2.4/5GHz WiFi Бездротові підключення: 802.11 b/g/n Пульт ДУ: так Живлення: 5V/2A Ширина: 105 мм Висота: 20 мм Глибина: 105 ммВідгуки та питання про - Медіаплеєр iNeXT inext TV5 Ultra
[[ getCurrentDecimal('2137') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2137') ]] ₴