Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C6U
| Виробник | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Глибина | 217 мм |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac (до 867 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA2-PSK |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | для дому |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C6U
AC1200 дводіапазонний Wi-Fi для якісних розвагArcher С6U створює надійну та швидку мережу, використовуючи стандарт Wi-Fi 802.11ac. Ви зможете дивитися потокове HD-відео та грати в онлайн-ігри без затримок на вільній частоті 5 ГГц зі швидкістю до 867 Мбіт/с, зберігаючи канал 2.4 ГГц — зі швидкістю до 300 Мбіт/с — для таких щоденних завдань, як читання електронної пошти та перегляд вебсторінок.
MU-MIMO збільшує пропускну здатність і продуктивністьMU-MIMO дає змогу Archer C6U передавати дані відразу декількох пристроїв. Скажіть "ні" затримкам! Дані будуть передаватися швидше, а Wi-Fi — використовуватися ефективніше!
Проста настройка за допомогою TetherБезплатний застосунок Tether є на iOS і Android і дає змогу легко настроїти Archer C6U і керувати параметрами домашньої мережі.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Стандарт Wi-Fi 802.11: ac (до 867 Мбіт/c) Швидкість Wi-Fi: 867 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 / 5 ГГц Тип антени: незнімні Кількість антен: 4 Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2-PSK Вхідний інтерфейс: 10/100/1000BASE-T Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 4 Швидкість LAN портів: 1 Гбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11ac Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11b Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11g Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.11n Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: IPv4 Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: NAT Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 215 мм Висота: 22 мм Глибина: 217 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link ARCHER-C6U
[[ getCurrentDecimal('2429') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2404') ]] ₴