Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Зарядний пристрій Samsung 25W Power Adapter (w/o cable) Black (EP-T2510NBEGEU)
| Виробник | |
| Тип | Адаптер мережевий зарядний пристрій |
| Колір | |
| Призначення | |
| Живлення | мережа |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Вихідний струм | 3 A |
| Максимальна вихідна потужність | 25 Вт |
| Кількість USB портів | 1 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Quick Charge |
| Особливості | функція швидкого заряджання |
| Додаткові характеристики | вхідна напруга: 110-240 В |
Читати повністю
Сховати
Опис Зарядний пристрій Samsung 25W Power Adapter (w/o cable) Black (EP-T2510NBEGEU)
Потужно вдосконалено Новий адаптер живлення покращує роботу вашої робочої станції завдяки надшвидкій зарядці до 25 Вт для пристроїв, сумісних із кабелями USB Type-C. Компактний і водночас потужний Вони стають дедалі меншими. Завдяки технології GaN Tech ваш адаптер живлення, доступний у чорному та білому кольорах, став тоншим і зручнішим для подорожей, ніж його попередник. Заощаджуйте на режимі очікування Повна потужність не завжди застосовується. Адаптер живлення мінімізує споживання енергії у режимі очікування з 20 до 5 мВт, максимізуючи економію електроенергії до 75%. Крім того, він виготовлений із суміші матеріалів, які дбайливо ставляться до планети, що робить нас уважнішими до навколишнього середовища. Так само безпечно, як і швидкоНемає нічого важливішого. Захистіть від перевантаження струмом, коротким замиканням, високою температурою, низьким рівнем витоків тощо. Сумісність із Type-C Знайдіть місце у сумці з пристроями. Заряджайте до 25 Вт робочу станцію та інші пристрої з підтримкою Type-C, не говорячи вже про сімейство Galaxy. Живлення: мережа Тип: адаптер Призначення: універсальне Тип вихідного підключення: USB Type-C Максимальний вихідний струм: 3 А Вихідний струм: 2.25 А Вихідний струм: 2.77 A Вихідний струм: 3 A Максимальна вихідна потужність: 25 Вт Кількість USB портів: 1 x USB Type C Швидка зарядка: Power Delivery Швидка зарядка: Quick Charge Особливості: функція швидкого заряджання Додаткові характеристики: вхідна напруга: 110-240 В Колір: чорний
Відгуки та питання про - Зарядний пристрій Samsung 25W Power Adapter (w/o cable) Black (EP-T2510NBEGEU)
0.0
Всього відгуків:0
Зарядний пристрій Samsung 25W Power Adapter (w/o cable) Black (EP-T2510NBEGEU)
[[ getCurrentDecimal('797') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('797') ]] ₴