Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Товар не доступний
Металошукач Bounty Hunter Lone Star Pro (3410009)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Металошукач Bounty Hunter Lone Star Pro (3410009)
| Виробник | |
| Живлення | 1 x 9V "Крона" |
| Тип | Ґрунтові |
| Колір | Black |
| Дискримінатор | Є |
| Налаштування чутливості | Є |
| Аксесуари | Металодетектори |
| Артикул | 930274 |
| Бренд | Bounty Hunter |
| Вага в упаковці | 2,26 кг |
| Вага детектора | 0,997 кг |
| Вид | Індукційні |
| Габарити упаковки | 30 x 18 x 74 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина виявлення монети | 20 см |
| Довжина детектора | 112 – 129,5 см |
| Диапазон рабочих температур | Від 0°C до +70°C |
| Класс | Професійні |
| Комплектация | Блок керування з рукояткою Штанга телескопічна Пошукова котушка Набір кріплення для котушки |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Кількість програм дискримінації | 1 |
| Макс. глибина виявлення | Монета: до 20 см Каска: до 40 см Бочка: до 60 см |
| Материал корпуса | Пластик |
| РК-дисплей | Є |
| Рабочая частота | 7.69 кГц |
| Розміри | Довжина детектора у зібраному вигляді, см: 112 – 129,5 |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Тональна ідентифікація | Є |
| Штрихкод | 0089723123036 |
Читати повністю
Сховати
Опис Металошукач Bounty Hunter Lone Star Pro (3410009)
Металошукач Bounty Hunter Lone Star Pro (3410009) – це сучасний мікропроцесорний ґрунтовий прилад для пошуку металів, розрахований як для професійних користувачів так і для початківців. Сенсорний дисплей досить інформативний і зручний у використанні, індикатори відображають можливий форм-фактор знайденого об'єкта, глибину залягання цілі. Модель має ряд необхідних налаштування: налаштування чутливості, дискримінація, відображення глибини цілей, ігнорування небажаних цілей, зміна тональності звукових сигналів для різних металів. Металошукач оснащений пошукова котушкою 8" (20.32 см), Корпус котушки виготовлено із ударостійкого пластику і завдяки її герметичності, пошук цілей можливий на мілководді. Металошукач є чудовим доповненням для будь-якого мисливця за скарбами, яким необхідна можливість використовувати різні специфічні налаштування. Особливості Пошукова котушка: 8" (20.32 см), із захистом, водонепроникна. Налаштування дискримінації для виявлення певного металу Вимкнення виявлення небажаних типів металів "Notch" 9 категорій ідентифікатора цілей Звукова індикація для різних металів РК-екран показує режим роботи: рівень чутливості, ймовірний тип металу, глибину, заряд батареї Роз'єм для підключення навушників: jack (6,35 мм, 1/4 дюйми) Телескопічна штанга з регульованою довжиною Прогумована рукоятка і підлокітник S-Rod для зручного утримування і тривалого використання
Відгуки та питання про - Металошукач Bounty Hunter Lone Star Pro (3410009)
0.0
Всього відгуків:0