Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Power Play |
| Діаметр | 65 см |
| Вікова група | Взрослая |
| Колір | Бузковий |
| Стан | Нове |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Максимальная нагрузка | 150 |
| Особенности | Система антиразрыв|Насос |
| Состояние | Новое |
| Бренд | PowerPlay |
| Вид | Круглі |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Диаметр | 65cm |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Размер (") | 65см |
| Склад матеріалу | PVC |
| Срок годности | не обмежений |
| Цвет | Сиреневый |