Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Бренд | Ardesto |
| Габаритний | Да |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | (3 решітки/насадки для ковбас) |
| Мoдель | MGA-1735R |
| Назва товару | М'ясорубка |
| Мощность | 1600W |
| Производительность | 1,6кг/хв |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Бренд | Ardesto |
| Габаритний | Да |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | (3 решітки/насадки для ковбас) |
| Мoдель | MGA-1735R |
| Назва товару | М'ясорубка |
| Мощность | 1600W |
| Производительность | 1,6кг/хв |