Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Матеріал корпусу | |
| Максимальна потужність | 1750 Вт |
| Продуктивність | 2 кг/хв |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5мм, 7мм) |
| Колір | білий |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | шинкування |
Характеристики М'ясорубка Ardesto MGA-2300J
В наявності
Код:002149191
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами