Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Матеріал корпусу | |
| Максимальна потужність | 1750 Вт |
| Продуктивність | 2 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 5мм, 7мм) |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | білий |