Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
В наявності
Код:002148433
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Колір | білий |
| Продуктивність | 2.2 кг/хв |
| Також шукають | потужні |
| Насадки | терка |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 5мм, 7мм) |
| Функція "Реверс" | так |
| Захист мотора від перегріву | так |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
Електрична м’ясорубка MGA-2300W вражає своєю продуктивністю 2,2 кг/хв і максимальною потужністю 2 300 Вт. Самофіксувальна конструкція, функція реверсу та захист від перевантаження й перегрівання гарантують безпеку використання. Модель має ніж із нержавіючої сталі та металевий лоток для завантаження продуктів. У комплекті передбачено: три металеві решітки з отворами 3 мм, 5 мм і 7 мм; насадки для приготування ковбасок та кеббе; решітка для ультрагрубого помелу; соковижималка для томатів і ягід.
Відгуки та питання про - М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
0.0
Всього відгуків:0
М'ясорубка Ardesto MGA-2300W
[[ getCurrentDecimal('3294') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3291') ]] ₴