Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 4.6 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Максимальна потужність | 2100 Вт |
| Продуктивність | 3.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 4.5мм, 8.2мм) |
| Насадки | соковижималка |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Габарити | 247 х 240 х 200 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |