| Виробник | |
| Вага | |
| Матеріал корпусу | |
| Номінальна потужність | |
| Максимальна потужність | 1700 Вт |
| Продуктивність | 3 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Насадки | насадка для ковбасок |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Габарити | 35,8 х 29 х 16,3 см |
| Колір | чорний |