Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 5.8 кг |
| Реверс | є |
| Матеріал корпусу | метал |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Продуктивність | 5.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Насадки | шинкування |
| Габарити | 37.2 x 16.7 x 31.5 см |
| Колір | сріблястий |
| Також шукають | потужні |