Мікрофон Marantz PRO MPM-1000U
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
MARANTZ PRO MPM-1000U — конденсаторний студійний USB-мікрофон MARANTZ PRO MPM-1000U — конденсаторний студійний USB-мікрофон, діаграма спрямованості: кардіоїдна, частотний діапазон: 20 -17,000 Гц, вихід: USB, аналога-цифровий перетворювач: частота дискретизації 48 кГц/16-біт, власний шум: 16 дБА, максимальний звуковий тиск: 132 дБ (за 1 кГц <1% THD), у комплекті: USB-кабель, мікрофонний затискач. Основні особливості MARANTZ PRO MPM-1000U: - Конденсаторний мікрофон з USB-виходом - Ідеально підходить для DAW запису або подкастингу - Розширена частотна характеристика та низький рівень власного шуму - Високошвидкісний аналого-цифровий перетворювач - Міцна конструкція Конденсаторний USB-мікрофон MPM-1000U ідеально підходить для подкастингу або запису високоякісного звуку безпосередньо на комп'ютер або цифрову аудіофункційну станцію (DAW). Вбудований драйвер дає змогу працювати в режимі plug-and-play, а його рівна частотна характеристика стане завершальним штрихом у будь-якому проєкті. Ця модель постачається з USB-кабелем і мікрофонним затискачем. Технічні характеристики MARANTZ PRO MPM-1000U: Тип: конденсаторний студійний USB-мікрофон Елемент: Задній електрет, конденсаторний Діаметр елемента: 14 мм Діаграма спрямованості: кардіоїдна Частотний діапазон: 20 -17,000 Гц Чутливість: -34 дБ ± 2 дБ (0 дБ = 1 В / Па за 1 кГц) Вихід: USB Алано-цифровий перетворювач: частота дискретизації 48 кГц/16-біт Вихідний опір: 100 Ом ± 30% (при 1 кГц) Імпеданс навантаження: > 1 кОм Власний шум: 16 дБА Максимальний звуковий тиск: 132 дБ (при 1 кГц <1% THD) Співвідношення сигнал/шум: 78 дБ Живлення: USB Розміри (довжина х діаметр): 158 х 48 мм Вага: 300 г. У комплекті: - USB кабель - Мікрофонний затискач