Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S
В наявності
Код:002629698
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | швидкий нагрів |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S
Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S - ваш незамінний помічник на кухні. Ardesto GO-E725S допоможе швидко і ефективно розігріти або приготувати смачну, ароматну їжу.Для додаткового комфорту мікрохвильовка Ardesto GO-E725S обладнана таймером, який сповістить про закінчення роботи.Модель проста і легка у використанні. За допомогою електронного управління буде зручно задавати певний режим і час роботи. Є 5 рівнів потужності. Можна швидко і ефективно розігріти їжу або розморозити потрібні продукти. Пристрій невибагливий у догляді. Досить ретельно промити мікрохвильовку і вона знову буде готова до роботи. При правильній експлуатації товар прослужить вам довгий час.
Особливості:- Для відкриття дверцят ручка, а для керування – шість клавіш і поворотний перемикач. Клавіші відповідають за різні режими, а перемикач – за регулювання ваги і часу приготування;- Підсвічування внутрішньої камери активне як при відкритті дверцят, так і під час роботи;- Для рівномірного розподілу мікрохвиль використовується поворотний скляний диск.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Ardesto GO-E725S
[[ getCurrentDecimal('3212') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3211') ]] ₴