Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч Ardesto GO-EGR923BL
Немає в наявності
Код:002629267
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-EGR923BL
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 13 кг |
| Тип гриля | ТЕН |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне меню |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | відстрочення старту |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Ardesto GO-EGR923BL
Мікрохвильова піч – багатофункціональний пристрій, який є в кожній оселі. Корпус печі виконано в універсальному сріблястому кольорі, а дверцята й панель керування з поворотним перемикачем – у чорному, тож модель пасуватиме до будь-якого інтер’єру кухні. Потужність пристрою – 900 Вт, зсередини ємна камера (23 л) вкрита емаллю, що забезпечує легкий догляд. Конструкцією передбачено бічне відкриття дверцят, для чого на панелі керування вбудовано спеціальну клавішу. Піч має електронне керування й широкий набір функцій і програм. Для рівномірного приготування страв GO-EGR923BL має систему поворотного столу діаметром 24,5 см.
- Потужність 900 Вт
- Об’єм камери 23 л
- Електронне керування з поворотним перемикачем
- Скляний поворотний стіл ⌀24,5 см
- Дисплей
- Панель керування з поворотним перемикачем
- Емальована внутрішня камера
- Бічне відкриття дверцят
- Сріблястий корпус
- Автоматичні програми приготування: молоко/кава, рис, спагеті, картопля, авторозігрів, риба, птиця, м’ясо, барбекю, авторозморожування
- Функції: таймер; відкладений старт; швидке розморожування (за часом); авторозморожування (за вагою); автоприготування; експрес-приготування; гриль, комбінований режим
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Ardesto GO-EGR923BL
[[ getCurrentDecimal('4379') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4360') ]] ₴