Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 13.6 кг |
| Висота | 281 мм |
| Ширина | 483 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-M923W
Немає в наявності
Код:002629662
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами