Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Ardesto WO-EGR820B
В наявності
Код:003569893
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto WO-EGR820B
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 12.3 кг |
| Висота | 26.3 мм |
| Ширина | 45.6 мм |
| Глибина | 35.3 мм |
| Дисплей | |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 20 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | автоматичне приготування |
| Оснащення | решітка для гриля |
| Особливості | годинник |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Ardesto WO-EGR820B
Мікрохвильова піч ARDESTO WO-EGR820B чорного кольору пасуватиме чи не до будь-якої кухні та стане найліпшим рішенням для тих, хто цінить якість і комфорт за прийнятну ціну. Модель може похвалитися багатофункціональністю та зрозумілим електронним керуванням, полегшуючи щоденні клопоти на кухні. Об’єм пристрою – 20 л. Потужність 800 Вт. Конструкцією міцного корпусу передбачено зручну ручку.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Ardesto WO-EGR820B
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Ardesto WO-EGR820B
[[ getCurrentDecimal('3585') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3584') ]] ₴