Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Beko MOC20100BFB
Немає в наявності
Код:003154711
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Beko MOC20100BFB
| Виробник | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 24.3 мм |
| Ширина | 44.6 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Дисплей | |
| Кількість рівнів потужності | 4 |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Об'єм | 20 л |
| Спосіб установки | окрема |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Колір | чорний |
| Тип | звичайна (соло) |
| Додатково | звуковий сигнал |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Beko MOC20100BFB
Мікрохвильова піч Beko MOC20100BFB - внутрішнє підсвічування, хороша видимість страви, що готується. При приготуванні мікрохвильової печі різниця між 30 секундами і хвилиною може мати критичне значення. Внутрішнє підсвічування дозволяє стежити за приготуванням страв та не пропустити момент ідеального нагріву.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Beko MOC20100BFB
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Beko MOC20100BFB
[[ getCurrentDecimal('3984') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3983') ]] ₴