Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
Немає в наявності
Код:002151378
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
| Виробник | |
| Вага | 9.4 кг |
| Внутрішнє покриття | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
ПРОСТОТА, ЗРУЧНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Мікрохвильова піч ERGO Y35MW - техніка, яка чудово підійде для домашньої або офісної кухні. Модель має просте та зручне механічне керування, а також увесь необхідний функціонал для того, аби швидко розігріти чи приготувати їжу.
ГОТУВАТИ ЛЕГКО ТА БЕЗ КЛОПОТУ
Мікрохвильовка ERGO Y35MW має 6 режимів, які дозволяють готувати прості страви легко та без зайвих зусиль, а потужності 700 Вт вистачить, аби розморозити продукти та рівномірно розігріти їжу.
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ЧАС
Наявність таймера дозволяє запрограмувати час для приготування або розігрівання страв і займатися своїми справами. Сигнал вимкнення повідомить про завершення процесу.
ОПТИМАЛЬНІ ГАБАРИТИ
Внутрішнього об’єму мікрохвильовки 20 л достатньо для того, аби розігріти страву в посуді стандартного розміру, а розмір 268х466х362 мм дозволяє зручно розташувати техніку на будь-якій кухні.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч ERGO Y35MW
[[ getCurrentDecimal('3254') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3254') ]] ₴