Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1WH
В наявності
Код:003158255
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1WH
| Виробник | |
| Вага | 10.9 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 17 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | Система блокування роботи приладу при відкритих дверцях |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1WH
Вибирайте рівень потужності відповідно до потреб готування. Висока потужність стане в пригоді, коли потрібно нагріти щось якомога швидше. Наприклад, якщо треба скип’ятити воду або приготувати прозорий суп, доречною буде найбільша потужність. Помірно висока потужність дає змогу смажити чи готувати на парі, а низька підходить для приготування крем-супу або для використання приладу в режимі сушарки.
Таймер зворотного відлікуНайшвидший спосіб використання мікрохвиль — просто виставити тривалість їх роботи. Таймер чітко відображається та вказує час до завершення процесу приготування.
Функція розморожуванняМікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи короткі інтервали нагрівання при невисокій температурі. Між цими інтервалами тепло з нагрітих ділянок продуктів передається холоднішим, що забезпечує рівномірніше розморожування. Спеціальне попередньо встановлене налаштування швидкого розморожування рівномірно й швидко розморожує будь-який глибоко заморожений продукт. Завжди готуйте продукти відразу після розморожування.
Тарілка, що обертається на 360°Їжа готується або розігрівається до ідеального стану, оскільки тепло сягає кожної часточки. Через постійне обертання тарілки мікрохвилі ефективно й рівномірно нагрівають те, що ви готуєте. Обертання також сприяє оптимальному розморожуванню.
Автоматичне очищення без мийних засобівЩоб очистити внутрішню поверхню печі, наповніть чашку з термостійкого скла або кераміки водою, поставте її в піч і ввімкніть програму AutoClean. Утворена пара пом’якшить бруд на стінках печі. Після завершення програми просто очистьте піч вологою тканиною.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1WH
[[ getCurrentDecimal('3409') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3409') ]] ₴