Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 10.3 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 261 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 353 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Оснащення | скляна обертова тарілка |
| Особливості | Система блокування роботи приладу при відкритих дверцях |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3BH
В наявності
Код:003158314
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами