Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 10.8 кг |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | сріблястий |
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3X
В наявності
Код:002629704
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами