Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4BH
В наявності
Код:003569564
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4BH
| Виробник | |
| Вага | 10.3 кг |
| Тип гриля | |
| Висота | 26.1 мм |
| Ширина | 45.5 мм |
| Глибина | 35.3 мм |
| Дисплей | |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип | з грилем |
| Спосіб установки | окрема |
| Об'єм | 20 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність комбі | 1800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | годинник |
| Поворотний стіл | так |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4BH
П'ять рівнів потужності
Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип'ятити воду або підігріти негустий суп, вибирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару чи смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу.Оптимальний результат щоразу
Деякі моделі мікрохвильових печей мають автоматичні програми для простого приготування деяких видів страв. Ви вводите тип і вагу продукту, а піч сама вибирає оптимальну потужність та час приготування для досягнення оптимальних результатів.Функція розморожування
Мікрохвильова піч розморожує за допомогою коротких імпульсів мікрохвиль. У проміжках між подачею імпульсів тепло передається від нагрітих ділянок їжі до холодних, забезпечуючи рівномірне відтавання. Спеціальне налаштування Speed Defrost рівномірно та швидко розморожує будь-які продукти глибокого заморожування. Після розморожування продукти слід одразу приготувати.Автоматична очистка без побутової хімії
Налийте воду в термостійку склянку або керамічну чашку, поставте в піч і увімкніть програму AquaClean. Пара розм'якшить забруднення на стінках камери. Після завершення програми вам залишиться лише протерти стінки вологою тканиною.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4BH
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4BH
[[ getCurrentDecimal('4665') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4664') ]] ₴