Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1B
В наявності
Код:002629705
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1B
| Виробник | |
| Вага | 11 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1B
Стильний вибір для вашої кухніМікрохвильова піч Gorenje MO20E1B - це дизайнерське рішення, яке стане гідною прикрасою інтер'єру. Вона виконана в традиційному колірному рішенні нейтральної палітри, в основі якої чорний та сріблястий відтінки. Темні дверцята з оглядовим віконцем виглядають бездоганно, а також дають можливість відстежувати візуально процес готування. Дана мікрохвильовка оснащена повним функціоналом для продуктивного приготування їжі, що робить її не тільки красивою, але і корисною.
Зручне управління технікоюПредставлена модель управляється механічно: зліва виділена панель, на якій розташовуються 2 поворотних важеля. За допомогою цих регуляторів ви легко запрограмуєте техніку на необхідний режим роботи, витративши на це мінімум часу.
Функціонал моделіМікрохвильовка даної конфігурації відноситься до типу соло - в таких пристроях використовується випромінювання СВЧ, яке продукуватиме мікрохвилі. З їх допомогою можна здійснити обробку їжі будь-яким з доступних пристрою способів. В арсеналі пристрою такі режими роботи: розморожування, швидкий старт.
Освітлення внутрішнього просторуКамера, в якій знаходиться їжа в процесі обробки, має емальоване покриття. Його досить легко чистити, тому що на цей шар складно відкладається бруд. Для того, щоб ви могли повністю бачити процеси, що відбуваються в печі, виробник оснастив її підсвічуванням. Це допоможе легко контролювати ступінь готовності страви, а також полегшить чистку простору після робочої сесії.
Таймер зі звуковим сигналомУ мікрохвильовці реалізована функція таймера, що дозволяє задати техніці певний період роботи, після закінчення якого вона відключається, попередньо повідомивши вас про це за допомогою звуку.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Gorenje MO20E1B
[[ getCurrentDecimal('3760') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3759') ]] ₴