Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 11.7 кг |
| Об'єм | 23 л |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Особливості | Скляна тарілка |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Колір | чорний |
Характеристики Мікрохвильова піч Gorenje MO23A3BH
Немає в наявності
Код:003569635
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами