Маркетплейс твоєї Країни![]()
Мікрохвильова піч Grifon GR20FM0105B
Немає в наявності
Код:002629674
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Grifon GR20FM0105B
| Виробник | |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 286 мм |
| Ширина | 491 мм |
| Глибина | 363 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grifon GR20FM0105B
Компактна та стильна – ця мікрохвильова піч – справжня знахідка для будь-якої господині. Надзвичайно легка у використанні, заточена на швидкий та рівномірний підігрів їжі. Різні рівні потужності забезпечують ефективне використання для ваших потреб. Таймер до 35 хвилин допоможе контролювати процес приготування без безпосереднього втручання у процес. Крім функцій нагріву ви можете скористатися розморожуванням, ця функція дозволить швидко розморозити продукти. Елегантний чорний колір виглядатиме неймовірно стильно на вашій кухні. Досить проста у догляді – легко миється вологою ганчіркою.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grifon GR20FM0105B
[[ getCurrentDecimal('3107') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3093') ]] ₴