Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W
В наявності
Код:003155890
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W
| Виробник | |
| Вага | 9 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глибина | 329 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W
Мікрохвильова печ Grunhelm 20MX708-B - це проста в експлуатації побутова печ з можливістю швидкого і комфортного приготування їжі. Вона має 5 режимів потужності мікрохвиль та 8 автоматичних програм для різноманітних страв. Об'єм камери становить 20 літрів, що робить її зручною для використання у будь-якій кухні. Крім того, мікрохвильова піч має легку в очищенні внутрішню поверхню та досить компактна, щоб поміститися на кухонній полиці.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX708-W
[[ getCurrentDecimal('2821') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2820') ]] ₴