Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
В наявності
Код:002623467
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
| Виробник | |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Особливості | блокування роботи при відкритих дверцятах |
| Колір | чорний |
| Тип керування | механічний |
| Об'єм | 20 літрів |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Тип | звичайна (соло) |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
Мікрохвильова піч 20MX730-B корпус виконано у чорному кольорі. Мікрохвильова піч відрізняється високою потужністю 700 Вт і великою камерою 20 л. Є функції розігріву, розморожування та приготування. Для зручного користування передбачений таймер, блокування роботи з відкритими дверцятами.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-B
[[ getCurrentDecimal('3085') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3084') ]] ₴