Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
В наявності
Код:003158720
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
| Виробник | |
| Вага | 10.7 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | скляна обертова тарілка |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 255 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
Мікрохвильова піч 20MX730-G виконана в сірому кольорі. Мікрохвильова піч відрізняється високою потужністю в 700 Вт і великий камерою 20 л. Є функції розігріву, розмороження, а також приготування. Для зручного користування передбачений таймер, блокування роботи з відчиненими дверцятами.
- Діаметр піддону - 25.5 см
- Звуковий сигнал - Так
- Колір - Сірий
- Комплектація - Мікрохвильова піч, Поворотний стіл, Інструкція
- Рівнів потужності - 5
- Розморожування - Так
- Таймер - 35 хв
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX730-G
[[ getCurrentDecimal('3484') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3483') ]] ₴