Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 292 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Дисплей | світлодіодний дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 23 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | авторозморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | годинник |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | нержавіюча сталь |
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX-923-S
Немає в наявності
Код:002624637
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами